2009. gada jaunumu arhīvs

18.12.2009

Velokrosa organizatori kopā ar BSIC piedalīsies Baložu vidusskolas īstenotajā projektā "Norāžu un marķējuma uzstādīšana skriešanas, slēpošanas, riteņbraukšanas un nūjošanas trasēs Ķekavas novada Baložu meža masīvā". Preses relīze šeit.

15.09.2009

Esam liecinieki tam, ka ar mērķtiecīgu un rūpīgu darbu var sasniegt daudz! Vēl pirms pāris dienām ziņojām par Latvijas izlases treniņnometni Baložos, bet tagad publiski sveicam viņus ar izcīnīto 1. vietu Eiropas jauno satiksmes dalībnieku sacensībās, kas no 11. līdz 13. septembrim notika Somijā. Lūk rakstiņš par šo notikumu Latvijas avīzē

12.09.2009

Latvijas izlase trenējās mūsu skolā!

Jā, septembra pirmajās brīvdienās, no piektdienas vakara līdz svētdienai pie mums patiešām trenējās Latvijas izlase, proti, četri gudrākie un veiklākie skolēni velodrošībā Latvijā – Rūta Baranovska (Ozolkalna pamatskola, vadītāja Anita Gātere), Krista Ratniece (Baložu vidusskola, vadītājs Andris Žilko), Uģis Drozds (Kusas pamatskola, vadītājs Agris Sārs), Ralfs Blūms (Liepājas rajona Skolēnu jaunrades centrs, vadītājs Jānis Šalms). Treniņnometnes mērķis bija sagatavot un saliedēt komandu startam Eiropas satiksmes izglītības sacensībām, kuras norisināsies no 11. – 14. septembrim Turku, Somijā (sīkāka informācija Internetā).

Šīm mācību dienām Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Valda Kjaspere izveidoja intensīvu programmu, kurā tika ietverta teorētisko jautājumu apguve un atkārtošana, pārbaudes darbi, kā arī velosipēda praktiskā vadīšana, izmantojot šķēršļu joslas un izbraukuma nodarbības Tērvetes dabas parkā. Visi uzdevumi tika dokumentēti, lai varētu novērtēt skolēnu attīstību nometnes ietvaros.
Nodarbību vadītāji – Andris Žilko (velodrošības pulciņa programmas vadītājs Baložu vidusskolā) un CSDD pārstāvji Valda Kjaspere, Juris Čakans, Arnis Jekste vienprātīgi atzina, ka dalībnieku zināšanu un prasmju līmenis un komandas gars ievērojami uzlabojās. Sirsnīgs paldies noteikti sakāms arī Baložu vidusskolas direktorei Vitai Brokai par iespēju izmantot skolas telpas, nometnes iniciatorei Baložu Sporta iniciatīvu centra vadītājai Laumai Žilko un Ķekavas novada domei par finansiālo atbalstu.

Turam īkšķus par mūsējiem! Dažas bildes no nometnes

5.09.2009

Sveiciens visiem jauno mācību gadu uzsākot! Atvērta tiešsaistes (on-line) pieteikšanās 4. posmam!

16.07.2009

Bet 25. jūlijā visi aicināti uz Ķekavas novada sporta svētkiem! Vairāk informācijas šeit

Ķekavas novada sporta svētki

11.05.2009

2 dienu starptautiskās sacensības noslēgušās! Lielu paldies sakām visiem atbalstītājiem, tiesnešiem un pašiem dalībniekiem - mums kopā izdevās! Velodrošība - tās nav tikai sacensības, velodrošība - tā ir cilvēcisku attiecību kaltuve! Vasara tikai vēl iesākumā un sezona, protams, ka vēl nav galā - priekšā atbildīgas sacensības! Atpūšamies un uz tikšanos!

08.05.2009

Velosipēdi 2 dienu starptautisko sacensību uzvarētājiem jau nogādāti sacensību vietā! Tiekamies jau rīt, lai uzsāktu spraigas un aizraujošas sacensības par prieku sev un saviem tuvākajiem! Veiksmi mums un jums!

19.04.2009

Paldies visiem, kas piedalījās 2. posma sacensībās un tiem, kas pielika roku Lielajā talkā! Sākam gatavoties šī gada lielākajam mūsu pasākumam - starptautiskajām 2 dienu sacensībām!

15.04.2009

Kas var un grib, un kam nav kur, tie visi laipni aicināti uz Lielo talku Baložos!

Lielā talka Baložos

14.04.2009

Esam atvēruši pieteikšanos 2 dienu starptautiskajām sacensībām. Saite uz pieteikšanos no galvenās lapas pie informācijas par starptautiskajām sacensībām.

4.04.2009

Šo dienu iezīmē jauns mūsu sacensību dalībnieku rekords - 107 dalībnieki! Prieks dēļ jums censties un uz tikšanos jau 18. aprīlī vēl kuplākā pulkā! Un, protams, liels paldies mūsu sacensību atbalstītājiem, ar jums mūsu sacensības ir azarta pilnas!

11.03.2009

Pirmās sacensības jau 4. aprīlī! Uzsākam on-line pieteikšanos šīm sacensībām (apmeklējiet sadaļu on-line). Piesakoties on-line jums ir lieliska iespēja iegūt pārsteiguma balvu, proti, to saņems 1., 5. un 11. dalībnieks, kas pieteiksies on-line un piedalīsies sacensībās! Visas iespējas būt pirmajam!

22.01.2009

Un vēl viens gads ir iesācies, daudz labu darbu priekšā mums, ar velosipēdiem jautri traukties, par drošību mums neuztraukties! Laimīgu un drošu ceļu satiksmē jauno gadu! Laipni lūdzu iepazīties ar šī gada sacensību nolikumu!

Esam Eiropas ceļu satiksmes drošības hartas programmas dalībnieki! Harta

Atbalstītāji :

TOODE MAPPOST EU Kūdras izstrādājumi PINDSTRUP Gandrs SEB Baložu vidusskola
www.concordiall.lv
Autoskola BERĢI
Teiko kokapstrāde

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velokross Baložu Bizons logo